Господарські спори

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Господарські спори

Підприємницька діяльність - це діяльність на власний ризик.

В ході її здійснення можуть виникати конфлікти з партнером по бізнесу, покупцем, постачальником, орендодавцем або будь яким іншим контрагентом, який має прямий або опосередкований вплив на бізнес-процеси вашого підприємства.

Не рідко такі конфлікти переростають в господарські спори та переходять у судову площину.

Постачальник невчасно поставив товар? Покупець не розрахувався за продукцію? Орендар не виконав умови оренди? Співзасновник порушує статуту? Не можете знайти спільну мову з дуже важливим для вас партнером?

Якщо у вас виникла складна юридична ситуація та ви зайшли в «глухий кут» в процесі її вирішення, одразу звертайтесь до адвоката з господарських спорів. Це суттєво заощадить ваш час та кошти, а при правильній лінії захисту дозволить зберегти відносини з стратегічно важливим партнером.

Адвокат з господарських спорів - це не лише фахівець, який може захистити інтереси вашого підприємства в суді, а й професіонал, який порадить, як запобігти виникненню конфлікту, або як залагодити його в досудовому порядку. Це заощадить вам час та кошти і допоможе уникнути господарського спору.

Правова безпека вашого бізнесу - наша відповідальність. Не гайте часу, звертайтесь до професіоналів!

Ми пропонуємо наступний перелік послуг в цій категорії: