Стягнення заборгованості за договором

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Стягнення заборгованості за договором - це досить кропітка судова процедура, яка потребує обов'язкової участі фахівця.

Сучасний господарський процес є достатньо складним. Посилились вимоги до форми позовної заяви, процедури забезпечення позову, процедури витребування доказів та надання їх суду, більш суворими стали наслідки недотримання процесуальних строків тощо.

Якщо боржник прострочив виконання зобов’язань або ухиляється від повернення боргу важливо якомога швидше звернутися до юриста (адвоката), який допоможе грамотно та вчасно подати документи до суду. У випадку затягування з цими діями, боржник може уникнути відповідальності: ліквідувати підприємство, позбутися майна, "обнулити" рахунки тощо.

Крім цього, главою 49 ЦК України передбачено, що окрім стягнення суми боргу, з боржника можна стягнути штрафні санкції за неналежне виконання договору: неустойку (пеню або штраф), інфляційні витрати, 3% річних та інше. Розмір штрафних санкцій має бути правильно порахований фахівцем з урахуванням строків позовної давності.

Адвокати нашої компанії мають багаторічний успішний досвід стягнення заборгованості за договором.

Ми допоможемо віднайти законний шлях відновлення порушених прав. І не стомлюємося нагадувати, що вчасне звернення до фахівців - це запорука успіху.