Житлові спори

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Житлові спори

Житлові спори - одна з найпоширеніших категорій цивільних справ в судах. Адже для будь-якої людини житло є найціннішим надбанням, єдиним притулком, основною матеріальною цінністю для створення сім'ї.

Житлові спори за напруженням пристрастей практично не поступаються сімейним. При цьому житлові спори юридично складні, тому що законодавство в цій частині суперечливе, а в деяких місцях просто застаріле.

Для того, щоб вдало розглянути житловий спір необхідно дуже точно вказувати позовні вимоги, інакше може статися, що позитивне рішення суду залишиться без виконання через недотримання формальностей. Виправити потім ці неточності набагато складніше, ніж з самого початку написати так, як потрібно.

Особливо поширеними категоріями є житлові спори про вселення в квартиру або виселення з неї.

Не рідко трапляться випадки, коли власник не може продати свою квартиру через те, що в ній прописана (зареєстрована) або фактично проживає стороння особа або хтось із колишніх родичів.

Зазвичай такі люди не бажають добровільно виселятися з квартири. Примусити їх можна тільки через суд.

Однак, це складна категорія судових справ і пересічному громадянину буде важко вселитися в свою квартиру або ж виселити з неї небажаного мешканця.

Тому участь у житлових спорах краще довірити фахівцю.

Ми пропонуємо якісне юридичне супроводження житлових спорів в судах всіх інстанцій у наступних випадках: