Медичне та фармацевтичне право

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Медичне та фармацевтичне право

Медичне та фармацевтичне право - специфічна, складна та чи не найбільш зарегульована державою галузь.

Безліч нормативних актів, суперечливі інтрукції, податкові прогалини, жорсткі умови ліцензування, непрозорість публічних закупівель, об'єктивні особливості фармацевтичної продукції як такої та загальна специфіка медичної галузі - ось далеко не повний перелік проблем, з якими щодня стикаються фармацевтичні компанії, медичні заклади, кінцеві споживачі та пацієнти.

Тому адвокат з медичного та фармацевтичного права повинен бути провідним фахівцем у цих сферах, уважно слідкувати за множинними та постійними змінами законодавства та судової практики, тримати руку на пульсі соціальних та економічних перетворень в державі та бізнесі.

Висока кваліфікація та практичний досвід дозволяє нашим адвокатам надавати якісні послуги фармацевтичним компаніям, дистриб’юторам, аптекам, кінцевим споживачам фармацевтичної продукції та пацієнтам медичних закладів.

Ми надаємо правову допомогу в наступних наступних напрямках медичного та фармацевтичного права:

повний юридичний супровід діяльності фармацевтичних компаній

аналіз та розробка договорів поставки лікарських засобів, медичної техніки, косметики, трудових договорів і контрактів, інших договорів в даних сферах

юридичний аналіз реклами лікарських засобів, харчових добавок, медичної техніки, косметики на відповідность законодавству у сфері реклами та захисту від недобросовісної конкуренції

юридичний супровід поставок лікарських засобів та виробів медичного призначення

юридичний супровід фармацевтичних компаній та аптек при реалізації лікарських засобів, харчових добавок, косметики

представництво інтересів фармацевтичних компаній у судах та контролюючих органах

захист прав та інтересів пацієнтів у судах всіх рівнів