Справи про адміністративні правопорушення

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Справи про адміністративні правопорушення

Справи про адміністративні правопорушення - одна з найпоширеніших категорій справ, левова частка яких розглядається судами.

Справи про адміністративні правопорушення мають свої специфічні особливості, які потрібно обов'язково враховувати. Наприклад, в них дуже стислі терміни на апеляційне оскарження, розгляд такої справи не фіксується під аудіозапис, на їх розгляд судді відводять не більше 10 хвилин свого часу і таке інше.

Врахувати ці особливості, правильно побудувати лінію захисту і довести справу про адміністративне правопорушення до позитивного фіналу під силу тільки адвокату.

Адже тільки адвокат може вказати суду на помилки в протоколі, поставити під сумнів показання свідків, правильно допитати їх в судовому засіданні, заявити грунтовне клопотання про експертизу, вчасно оскаржити рішення суду, якщо буде така необхідність, та вчинити ще безліч юридично значимих дій.

Саме тому у часть адвоката в справах про адміністративні правопорушення вкрай необхідна. Не випробовуйте долю, зверніться до фахівців!

Ми надаємо правову допомогу в наступних справах про адміністративні правопорушення:

порушення правил дорожнього руху ст. 122 КУпАП

дорожньо-транспортна пригода ст. 124 КУпАП