Позбавлення батьківських прав

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

В липні 2012 року до нашого адвоката звернулась клієнтка з проханням скласти позовну заяву про позбавлення батьківських прав батька її дитини та взяти участь в судовому процесі.

Повідомила, що з початку лютого 2010 року по кінець березня 2011 року вонаспільно проживала з відповідачем у "цивільному" шлюбу. За цей час у них народився син. В квітні 2011 року відповідач залишив нашу клієнтку разом з новонародженою дитиною та зник у невідомому напрямку. В подальшому він в сім’ю так і не повернувся, місце його перебування їй не відоме. За весь цей час відповідач жодного разу не цікавився життям сина, його успіхами, станом здоров'я, також не цікавився, за які кошти він живе та виховується, має заборгованість зі сплати аліментів.

Адвокатом була складена позовна заява з посиланням на п. 2 ч. 1 ст. 164 СК України, відповідно до якого мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо ухиляються від виконання своїх обовязків по вихованню дитини.

Також адвокатом в судовому засідання був достовірно доведений факт ухилення батька відповідача від виконання своїх батьківських обов'язків, в тому числі отриманий позитивний висновок органу опіки та піклування про доцільність задоволення позову.

Суд пристав на позицію нашої клієнтки, позов задовольнив та позбавив відповідача батьківських прав щодо сина.

Рішення набрало законної сили.