Стягнення додаткових витрат на дитину

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

В червні 2013 року до нашого адвоката звернулась клієнтка, яка просила скласти позовну заяву та представляти її інтереси в суді по справі про стягнення додаткових витрат на дитину.

Зазначала, що розлучилась з чоловіком та сама виховує дочку. Її дочці була оформлена інвалідність у зв'язку із важким автоімунним захворюванням. Через це дитині показана найсуворіша дієта, яка вимагає використання в їжу тільки спеціальних продуктів, що не містять у своєму складі шкідливий білок. На встановлення діагнозу та придбання спеціального харчування клієнтка за півроку витратила більше 5000,00 грн., половина з яких має бути покладена на її колишнього чоловіка (батька дитини). Також, з урахуванням того, що її витрати мають систематичний характер, з чоловіка мають бути стягнуті додаткові витрати в розмірі 500,00 грн. щомісяця.

Нашим адвокатом була складена позовна заява та проведений судовий процес.

В суді батько дітей заперечував проти позову та говорив, що вже сплачує аліменти в розмірі 500,00 грн., які становлять більше чверті його доходів. Також заперечував, що хвороба дитини дійсно потребує тих витрат, про які зазначено в позові.

Суд задовольнив позов частково і стягнув 1 699 грн., в решті позову відмовив.

Рішення суду не оскаржувалось.