Виселення з квартири

+38 (097) 900-19-12

ukradvocat@gmail.com

Навесні 2012 року до нас звернулась клієнтка з проханням скласти позовну заяву та взяти участь у судовому процесі по справі про виселення з квартири її колишнього власника.

Зазначила, що в лютому 2012 року вона придбала з прилюдних торгів двокімнатну квартиру, сплатила за неї повну суму та оформила на себе право власності. Однак, в квартирі залишився проживати колишній власник, який добровільно не звільняє квартиру, не знімається з реєстраційного обліку, в квартиру нашу клієнтку не впускає.

Адвокатом була складена позовна заява з посиланням на ст. 391 ЦК України, відповідно до якої власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права володіння, користування та розпорядження своїм майном.

Також адвокатом був доведений належними та допустимими доказами факт безпідставного проживання колишнього власника в квартирі, а також факт чинення ним перешкод нашій клієнтці.

Суд пристав на позицію нашої клієнтки, позов задовольнив та усунув перешкоди в користуванні житлом шляхом примусового виселення колишнього власника з квартири.

Рішення набрало законної сили після апеляційного перегляду.